KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14309147
nr 1430 9147
Ann Bergson-Dix
(f. 1928), Sverige
Signerad, daterad -49. Akvarell, 52x71 cm, yttermått inklusive ram: 63x82 cm
Ann Bergson-Dix, svensk bildkonstnär född 1928.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 8 november 2021
kl 19:04:10
500 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)