KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14309147

nr 1430 9147

Ann Bergson-Dix

(f. 1928), Sverige

Signerad, daterad -49. Akvarell, 52x71 cm, yttermått inklusive ram: 63x82 cm

Ann Bergson-Dix, svensk bildkonstnär född 1928.

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 8 november 2021
kl 19:04:10

Ann Bergson-Dix

Läs mer om Ann Bergson-Dix